Bioinformatics Algorithms NTIN084
- Presentations of Semester Projects
Bioinformatické algoritmy NTIN084
- prezentácie zápočtových projektov
Winter semester 2018-19
Domen Lušina:
Gene Detection
Winter semester 2017-18
JRichard Eliáš, David Hoksza:
RNA Secondary Structure Visualization Using Tree Edit Distance
Rastislav Galvánek:
Template-Based Prediction of RNA Tertiary Structure “Trooper” “
Lukáš Ondráček:
Hledání genů skrytými Markovovými modely
Tomáš Novotný, Jaroslav Knotek:
Vytváření fylogenetických stromů na základě alignmentů
Winter semester 2016-17
David Kuboň & Petr Martišek:
The Double Digest Problem Using Genetic Algorithms
Karel Tuček:
Phylogeny of Carnivorous Plants Comparison of Basic Algorithms on Real Data
Zdeněk Tesař:
Klasikace dat z posturografických měření
Zdeněk Tesař:
Pattern branching jako seed pro Projection algorithm
Hana Pařízková, Ondřej Mička:
Řešení digest problémů pomocí programování s omezujícími podmínkami
Winter semester 2015-16
Jiří Setnička, Juraj Citorík:
Gene Prediction
Tomáš Hromada:
Sequence Comparison (CZ)
Tomáš Hromada:
Sequence Comparison (EN)
Lukáš Hrbek:
Forenzní využití DNA
Winter semester 2011-12
Josef Chludil, Josef Talaš:
Porovnání komprimačných algoritmů a programů při zjišťovaní příbuznosti organismů
Jan Jelínek, Radek Miček:
Komprese DNA pomocí víceproudé komprese a predikce báz
Josef Pihera:
Služby pro predikci struktury proteinů
Michal Roder, Jiří Vejmola:
Fylogenetické stromy - porovnání metod
Tomáš Šurín:
Kompresia príbuzných DNA sekvencií
Otakar Trunda:
Gibbsovo vzorkování – analýza a modifikace
Martin Všetička:
DNA – Compression Algorithms
Josef Moudřík, Jan Vyhnánek:
Odhady taxonomické struktury bakterií
Michal Krkavec, Marek Štalmašek:
DNA barcoding
Winter semester 2010-11
Radek Píbil, Jaroslav Horáček:
Sequence Assembly
Lukáš Zemčák:
Porovnanie komprimačných algoritmov pri zisťovaní príbuznosti
Winter semester 2009-10
Matej Ferenc, Jakub Repický:
Multiple Sequence Alignment
David Skupien, Peter Tóth:
Orthomyxoviridae
Andrej Bosík, Miroslav Jakubík:
Preusporiadanie genómu
Winter semester 2008-09
Michal Čermák, Pavol Gál:
Restrikčné mapy
Marek Kukačka, Zdeněk Pátek:
Solving Double Digest Problem by Genetic Algorithm
Ondřej Kazík:
Odvození zarovnání více řetězců z párového zarovnání, SP-skóre
Michal Mašek, Martina Tomisová:
Double digest (DDP) a simplified partial digest problem (SPDP) benchmarky
Jan Klíma:
Projekční algoritmus
Winter semester 2007-08
Martin Pilát:
Gibbsovo samplování a jeho využití