Škola učitelů informatiky (ŠUI)

Katedra softwaru a výuky informatiky MFF UK
Česká informatická společnost, sekce Moderního programování
Odkaz na facebook
rozvrh  

Rozvrh ze VII. běhu ŠUI (srpen 1997)

 J - jidelna, LD - laborator dolni, LH - laborator horni
 

 PONDELI 18.8.
 

  Skupina A:
14:15 - 15:30   Uvod, losovani - Ruda   J
15:40 - 17:10  Pocitace, sit - Tom, Jirka         LH
17:20 - 18:50  Neuropocitace - Iveta  J
20:00 - ...  Tutorovani
  Skupina B:
14:15 - 15:30   Uvod, losovani - Ruda   J
15:40 - 17:10  Programovani - Pavel  J
17:20 - 18:50  Pocitace, sit - Tom, Jirka         LH
20:00 - ...  Tutorovani

 UTERY 19.8.
 

  Skupina A: 
 8:00 -  9:30  Delphi - Tom  J
 9:45 - 11:15  Win95 + Word - Zuzka           LD
 Pocitace - Tom, Jirka  LH
11:30 - 13:00  Pocitace - Tom, Jirka  LH
 Win95 + Word - Zuzka  LD
 Dychani
16:55 - 18:25  Neuropocitace - Iveta  J
19:30 - ...  Tutorovani
 
  Skupina B: 
 8:00 -  9:30  Windows - Lucka  LD
 Windows - Lenka  LH
 9:45 - 11:15  Programovani - Pavel               J 
11:30 - 13:00  Visual Basic - Lucka  J
 Dychani
16:55 - 18:25  Pocitace - Jirka  LH
 Pocitace - Stepan  LD 
19:30 - ...  Tutorovani

STREDA 20.8.
 

  Skupina A: 
 8:00 -  9:30  Pocitace - Jirka, Stepan   LH
 Delphi - Tom, Zuzka  LD
 9:45 - 11:15  Paralelni algoritmy - Fero          J
11:30 - 13:00  Delphi - Tom, Zuzka  LD
 Pocitace - Jirka, Stepan  LH
 Dychani
16:55 - 18:25  Pocitace a hudba - Tomas   J
19:30 - ...  Korespondencni seminar
     - Pavel, Michal
 
  Skupina B: 
 8:00 -  9:30  Programovani - Pavel  J
 9:45 - 11:15  Visual Basic - Lucka  LH
 Prost. T. Pascalu - Pavel           LD
11:30 - 13:00  Neuropocitace - Iveta  J
 Dychani
16:55 - 18:25  Prost. T. Pascalu - Pavel   LD
 Visual Basic - Lucka  LH
19:30 - ...  Korespondencni seminar
     - Pavel, Michal

CTVRTEK 21.8.
 

  Skupina A: 
 8:00 -  9:30  Paraleni algoritmy - Fero  J
 9:45 - 11:15  Pocitace a hudba - Tomas  LH
11:30 - 13:00  Delphi - Tom  J
 Dychani
16:55 - 18:25  Objekt.progr. v Pascalu - Ruda  LH
19:30 - ...  Jak a proc ucit informatiku
        - Ruda
 
  Skupina B: 
 8:00 -  9:30  Visual Basic - Lucka  LH
 Word - Zuzka  LD
 9:45 - 11:15  Programovani - Pavel         J
11:30 - 13:00  Word - Zuzka  LD
 Visual Basic - Lucka  LH
 Dychani
16:55 - 18:25  Pocitace a hudba - Tomas          J
19:30 - ...  Jak a proc ucit informatiku 
        - Ruda

PATEK 22.8.
 

  Skupina A: 
 8:00 -  9:30  Databaze I - Honza  LH
 9:45 - 11:15  Neuropocitace - Iveta   LH
11:30 - 13:00  Databaze II - Honza  J
 Dychani
16:55 - 18:25  Operacni systemy - Libor  LH
19:30 - ...  Novel 4 nejen pro spravce        
        - Jirka, Cyril
 
  Skupina B: 
 8:00 -  9:30  Programovani - Pavel  J
 9:45 - 11:15  Databaze I - Honza  J
11:30 - 13:00  Word - Zuzka  LH
 Pocitace - Tom, Jirka  LD
 Dychani
16:55 - 18:25  Neuropocitace - Iveta  J
19:30 - ...  Novel 4 nejen pro spravce        
        - Jirka, Cyril

 SOBOTA 23.8.
 

  Skupina A: 
 8:00 -  9:30  UNIX - Libor  LH
 Delphi - Tom  LD
 9:45 - 11:15  Databaze III - Honza  LH
11:30 - 13:00  Delphi - Tom  LD
 UNIX - Libor  LH
 Dychani
16:55 - 18:25  Od Pascalu k C a ... - Ruda       J
19:30 - ...  Taborak ?
 
  Skupina B: 
 8:00 -  9:30  Databaze II - Honza  J
 9:45 - 11:15  Programovani - Pavel                 J
11:30 - 13:00  Databaze III - Honza  J
 Dychani
16:55 - 18:25  Word - Zuzka  LH
 Pocitace - Tom, Jirka  LD
19:30 - ...  Taborak ?

PONDELI 25.8.
 

  Skupina A: 
 8:00 -  9:30  Access - Lucka  LH
 Excel - Lenka  LD
 9:45 - 11:15  WWW - Libor  J
11:30 - 13:00  Excel - Lenka  LD
 Access - Lucka  LH
 Dychani
16:55 - 18:25  Delphi - Tom  J
19:30 - ...  MultiKarel - Zuzka                   
 
  Skupina B: 
 8:00 -  9:30  WWW - Libor  J
 9:45 - 11:15  Excel - Lenka  LD
 Visual Basic - Lucka  LH
11:30 - 13:00  Programovani - Ruda                 J
 Dychani
16:55 - 18:25  Visual Basic - Lucka  LH
 Excel - Lenka  LD
19:30 - ...  MultiKarel - Zuzka

UTERY 26.8.
 

  Skupina A: 
 8:00 -  9:30  Delphi - Tom, Zuzka  LD
 Excel - Lenka  LH
 9:45 - 11:15  Objekt. progr. v C++ - Ruda     J
11:30 - 13:00  Excel - Lenka  LD
 UNIX - Libor  LH
 Dychani
16:55 - 18:25  TCP/IP - Libor  J
19:30 - ...  Site podruhe - Jirka
 
  Skupina B: 
 8:00 -  9:30  Operacni systemy - Libor           J
 9:45 - 11:15  Access - Lucka  LD
 Excel - Lenka  LH
11:30 - 13:00  Programovani - Ruda  J
 Dychani
16:55 - 18:25  Excel - Lenka  LD
 Access - Lucka  LH
19:30 - ...  Site podruhe - Jirka

STREDA 27.8.
 

  Skupina A: 
 8:00 -  9:30  Access - Lucka  LH
 Powerpoint - Lenka, Zuzka        LD
 9:45 - 11:15  Powerpoint - Lenka, Zuzka  LD
 Access - Lucka  LH
11:30 - 13:00  UNIX - Libor  LH
 Delphi - Tom, Zuzka  LD
Dezorientacni zavod
16:55 - 18:25  Hledani nedobehnuvsich,  
 regenerace dobehnuvsich
19:30 - ...  Predvadeni projektu
 
  Skupina B: 
 8:00 -  9:30  Internet - Libor  J
 9:45 - 11:15  Paralelni algoritmy - Fero           J
11:30 - 13:00  Programovani - Ruda  J
Dezorientacni zavod
16:55 - 18:25  Hledani nedobehnuvsich,  
 regenerace dobehnuvsich
19:30 - ...  Predvadeni projektu

CTVRTEK 28.8.
 

  Skupina A: 
 8:00 -  9:30  Internet - Libor  LH
 9:45 - 11:15  Visual Basic - Lucka  LH
11:30 - 13:00  Paralelni algoritmy - Fero  J
 Dychani
16:55 - 18:25  Co je jeste v C++ ... - Ruda      LH
19:30 - ...
 
  Skupina B: 
 8:00 -  9:30  Powerpoint - Lenka, Zuzka   LD
 Access - Lucka  LH
 9:45 - 11:15  Programovani - Ruda  J
11:30 - 13:00  Powerpoint - Lenka, Zuzka       LD
 Access - Lucka  LH
 Dychani
16:55 - 18:25  Paralelni algoritmy - Fero  J
19:30 - ...

PATEK 29.8.
 

Skupina A i B 
 8:00 -  8:50  Hardware - Jirka, Tom  J
 9:00 - 10:10  Kodovani - Michal  J
10:20 - 11:20  Jak pocitace hraji sachy - Ruda   J
      11:30  obed
      12:15  odjezd
poslední změna této stránky: 23.05.2015 (16:40)   |   lipnice@ksvi.mff.cuni.cz   |   KSVI Home Page   |   School of Informatics